Atklāj vairāk

Iluaiad.ee

“Igaunijas Dārzi” ir pirmā mājaslapa, kas apkopo informāciju par variāk par 50 kolekcijas dārziem Igaunijā. Vairāki no šiem dārziem ir iekļauti arī “Dārza Pērļu” tīklā.

Via Hanseatica un Taste Hanseatica

"Via Hanseatica" ir starptautisks tūrisma maršruts, kas savieno Igauniju, Latviju un Krieviju. Maršruta pamatā ir transporta “koridors”, kuru veido vēsturiskie tirdzniecības ceļi, un tas ved no Sanktpēterburgas, caur Tartu, uz Rīgu. Šobrīd ceļš attīstās tālāk - virzienā uz Rakveri un Vīlandi Igaunijā un virzienā uz Vīborgu un Pleskavu Krievijā. Paplašinātais maršruts ir ieguvis savu nosaukumu "Via Hanseatica Plus". Igaunijā un Latvijā maršruts savieno vairāk kā 80 pārtikas ražotājus un piegādātājus, kuru produkti un ēdieni glabā senu gadsimtu tradīcijas, veidojot maršrutu “Izgaršo Hanseatica”.

Zaļie Dzelzceļi

Zaļie Dzelzceļi ir kājāmgājēju un velo maršruti Igaunijā un Latvijā, kas veidoti izmantojot kādreizējās dzelzceļa līnijas. Vairākās kādreizējās stacijas, apmeklētājiem piedāvā aktīvās atpūtas iespējas, kā izmēģināt sliežu velosipēdu vai drezīnu, kā arī izbraukt ar Bānīti, kas ikdienā kursē starp Alūksnes un Gulbenes pilsētām.

Livonijas Garša - Kulinārais ceļojums Igaunijā un Latvijā

Livonijas garša ved uz ēšanas vietām, kur tiek pasniegti garšīgākie vietējie produkti. Kā arī šis maršruts jums palīdzēs atrast vietējos siera ražotājus, maiznīcas, zivju smēķētājus, sidra alus darītavas un daudzus citus.